Telefon:  504 223 565   E-mail: wojciech.odwierty@wp.pl

aw_serwis awserwis1 awserwis2

wiercenie studnia glebinowaNa początku wyjaśnijmy, czym jest studnia: to pionowy szyb lub stalowy przewód rurowy łączący powierzchnię gruntu z warstwami wodonośnymi. Służy do wydobywania wody. Istnieje wiele różnych rodzajów studni. Dzieli się je m.in. ze względu na sposób wykonania. Wyróżnia się tutaj studnie kopane, wiercone i wbijane.

Wiercenie studni głębinowych polega na wywierceniu i obudowaniu rurami otworu. Studnię kopaną tworzy się wskutek wykopania i obudowania cembrowinami szybu. Natomiast studnia wbijana służy tylko do wydobywania niewielkiej ilości wody. Z tego powodu wydaje się, że studnie głębinowe są najlepszym rozwiązaniem.

Każdy z nas chce zaoszczędzić, ale jeśli chodzi o studnie, najbezpieczniej zwrócić się do specjalistów. AW-SERWIS lepiej i bardziej profesjonalnie wykona odwiert pod studnię. Nie jest to prosta rzecz, dlatego trzeba zaufać osobom znającym się na tym.

Rynek oferuje naprawdę wiele firm, których zadaniem jest obsługa studni głebinowych. Dzięki temu mamy możliwość wybrania najlepszej z nich czyli AW-SERWIS. Oferujemy zamontowanie instalacji wodociągowych oraz pomoc w przejściu przez wszystkie etapy wykonania studni głębinowych. Zamiast próbować wybudować studnię na własną rękę lub naprawić ją, jeśli coś się popsuje, najlepiej się do nas zgłosić o pomoc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

 

 

Nasi partnerzy:

logosy